
Кухня Аліна 2.2м венге темний світлий Світ Меблів, купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: SM-544
Відправка з 23 травня 202611 514 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Кухня Аліна - це ідеальний вибір для вашої оселі, якщо ви шукаєте стильне та функціональне рішення. Її елегантний дизайн у кольорі венге не тільки прикрасить вашу кухню, але й створить затишну атмосферу для приготування їжі та сімейних обідів.
Ця модульна кухня має прямий фасад, що дозволяє легко організувати простір. Використання ламінованої ДСП в корпусі та фасаді забезпечує високу міцність та довговічність, а стільниця з МДФ дарує естетичний вигляд та зручність у використанні.
Переваги товару
Однією з головних переваг кухні Аліна є її продумана конструкція. Завдяки прямій формі та оптимальним розмірам, ця кухня підійде як для малих, так і для великих приміщень. Глибина верхнього рівня в 320 мм і нижнього в 460 мм забезпечує зручний доступ до всіх предметів кухонного вжитку.
Крім того, кухня оснащена роликовими направляючими для висувних скриньок, що гарантує легкість їх відкриття. Хоча повне висування не передбачено, ви все ще зможете зручно зберігати та організовувати свої речі.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Форма фасаду: прямий
- Тип направляючих для висувних скриньок: Роликові
- Корпус: ламінована ДСП
- Повне висування скриньки: Ні
- Стільниця: МДФ
- Оснащення направляючих доводчиками: Ні
- Наявність декоративного підсвічування: Ні
- Фасад: ламінована ДСП
- Глибина верхнього рівня: 320 мм
- Глибина нижнього рівня: 460 мм
- Тип кухонного гарнітура: модульний
- Форма кухонного гарнітура: прямий
- Висота верхнього рівня: 720 мм
- Висота нижнього рівня: 816 мм
- Тип меблевої ручки: ручка-скоба
- Глибина кухонної стільниці: 600 мм
- Довжина верхнього рівня: 2000 мм
- Довжина нижнього рівня: 2000 мм
- Комплектація барною стійкою: Ні
- Товщина кухонної стільниці: 28 мм
Не втрачайте можливість зробити свою кухню комфортною та стильною! Запрошуємо вас оформити замовлення або уточнити деталі вже сьогодні!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Глибина нижнього рівня | 460 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2000 мм |
| Довжина нижнього рівня | 2000 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | МДФ |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип меблевої ручки | ручка-скоба |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 11 514 ₴








