
Кухня Софі 3,6 білий/бензин Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- В наявності
29 063 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ціна вказана за комплект 3,6 метра без стільниці.
Кухня Софі Світ Меблів ДСП в плівці Бензин / Білий (ДСП) .
Виробник - Світ Меблів, Україна.
Готова модульна кухня, яку ви можете підібрати по вашим розмірам.
Корпус ДСП: білий/ дуб сонома/ графіт/ попелястий/ дуб крафт золотий
Фасади ДСП: бензин, білий/ глиняний сірий/ синій капрі/ морське дерево вінтаж/ лемонграс/ артвуд світлий/ дуб якібан/ кашемір/ чорний/ дуб Лісса
Модель комплектується царгою 2.4 під замовлення.
Елементи з висувними ящиками, виготовляються в двох варіантах:
- Стандарт (роликові направляючі);
- LUX (телескопічні направляючі повного висування).
Кухня комплектується ручкою-профілем Р-56, чорна матова, пластикова
Можлива комплектація нижніх ящиків ніжкою регульованою в кольорі алюміній, замість царги 2.4 м.
Дизайн кухні Софі дуже сучасний, це Новинка на українському ринку готових кухонь!
Ви завжди можете змінити набір , завжди може допомогти наш менеджер.
- Пенал 60 Холодильник/920 мм
- Низ тумба 80
- Низ 80Ш 2 скриньки
- Низ мийка 80М
- Пенал 60 ДШ/920 мм
- Верхня тумба В 80 см/ 92 - 3 шт
- Цоколь 240 2 шт.
Стандартні напрямні в Кухні Софі - роликові, але ви можете змінити на тумби з серії LUX, в них стоять телескопічні.
Також можливо придбати набір 2.0, 2.4 м – вартість уточнюйте.
Стільниця в комплект не входить, купити її потрібно окремо, палітра показана на сторінці.
Стільниці можна замовити окремими частинами.



Забарвлення стільниці:





| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | МДФ |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 3600 мм |
| Глибина нижнього рівня | 460 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Довжина верхнього рівня | 3600 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 920 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація барної стійкої | Ні |
| Повне керування ящиком | Ні |
| Охолодження напрямних доводів | Ні |
| Наявність декоративної підсвітки | Ні |
- Ціна: 29 063 ₴








