
Кухня Софі 3.0 глиняний сірий/бензин Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- В наявності
20 912 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ціна вказана за комплект 3.0 м без стільниці.
Кухня Софі Світ Меблів ДСП у плівці Глиняний сірий / Бензин.
Виробник - Світ Меблів, Україна.
Готова модульна кухня, яку ви можете підібрати за розмірами.
Корпус кухні виготовляється на вибір у білому кольорі чи кольорі Дуб сонома ламіноване ДСП.
Фасади: ДСП плівковий без ручок кольору Бензин, Синій капрі, Глиняний сірий на вибір.
Дизайн кухні Софі дуже сучасний, це новинка на українському ринку готових кухонь!
Ви завжди можете змінити набір, завжди може допомогти наш менеджер.
- Низ 60
- Низ 80 тумба
- Низ 80Ш 2 ящика
- Низ 80М мийка
- Верхня тумба В 60 см/ 92
- Верхня тумба В 80 см/ 92 - 3 шт
- Цоколь 240 2 шт.
Стандартні напрямні в Кухні Софі - роликові, але ви можете змінити тумби з серії LUX, в них стоять телескопічні.
Також можливо придбати набір 2.0, 2.4 м – вартість уточнюйте.
Стільниця в комплект не входить, купити її потрібно окремо, палітра показана на сторінці.
Стільниці можна замовити окремими частинами.

Кольори стільниць:





| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | МДФ |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 3000 мм |
| Глибина нижнього рівня | 460 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Довжина верхнього рівня | 3000 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 920 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація барної стійкої | Ні |
| Повне керування ящиком | Ні |
| Охолодження напрямних доводів | Ні |
| Наявність декоративної підсвітки | Ні |
- Ціна: 20 912 ₴







