+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Кровать Турин серия Модерн GreenSofa Грин Софа купить в Одессе, Украине
- Під замовлення
Відправка з 29 травня 2026від 17 440 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна за ліжко вказана в 1 категорії, в розмірі 160х200см без підйомного механізму, без світильників.
Опис Турин
Серія Модерн
Розбірні ліжка, каркас ліжка: МДФ, покриття шпона (на вибір, більше 50 варіантів).
Два варіанти виконання:
1) з підйомним механізмом, основа під матрац: металева рама, відстань між ламелями 2,5 см
2) без підйомного механізму, основа під матрац: дерев'яна рама з ламелями обшита матрацною тканиною.
Можлива зміна розмірів, зміна тканини узголів'я (не всі тканини представлені на сайті), вибір шпону (не всі варіанти шпону представлені на сайті). За додатковою інформацією звертайтесь до консультанта.

Дана модель ліжка може бути виготовлена в розмірах:


Дополнительно можно заказать:




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenSofa |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 112 см |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево покрите шпоном |
- Ціна: від 17 440 ₴







