
Кухня Софт 2.4 набірна Сокме купити в Одесі, Україні
- В наявності
17 279 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Кухня Софт – наша пропозиція прихильницям елегантних білих меблів в стилі «мінімалізм». Ваш кухонний простір, стане родзинкою в інтер’єрі Вашого будинку і порадує господарів доступною ціною.
Дизайнери розробили велику кількість модульних елементів, що допоможуть задовільнити Ваші потреби і побажання. Корпуси кухні виконані з ЛДСП, в приємному, деревоподібному декорі «дуб вотан», високої якості.
Стільниці комплектуються та продаються окремо. Якісні кріплення, телескопічні напрямні, роблять кухню Софт зручною та надійною в експлуатації.
Білі фасади, можуть похвалитися трендовим дизайнерським рішенням оформлення і функції відкривання. Фігурне заглиблення виконує функцію ручки, що є надзвичайно практичним в експлуатації. У поєднанні з ефектними, матованими, скляними вітринами утворюється єдиний стильний комплекс, який здатен підкорити серце найвибагливішої господині.
Корпус і фасади виготовлено з ЛДСП.
Корпус – 16 мм дуб крафт золотий; фасад – 16 мм німфея альба гладка.
Німецкая фурнітура HAFELE
Напрямні на шухлядах телескопічні.
Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень.
Кромка: AБC 0,5 та софт ПВХ 0,5
Цоколь з силіконовим ущільнювачем в комплекті до кожного модуля.
Також на свій смак Ви зможете підібрати стільницю до цієї кухні. Дуже пасує стільниця в кольорі дуб крафт золотий.
Кожен модуль складається з однієї пачки (окрім пеналу – 2 пачки, і верхніх модулів з сушаркою для посуду – 2 пачки)
У комплект комплекту 2.6 метра входить:
Верх:
- шафа 40 см.
- Витяжка 60 см.
- шафа 80 см двері зі склом, сушка в комплекті
- шафа 60 см
Низ:
- тумба 40 см с шухлядами,
- тумба 60 см духовка,
- тумба 80 см мийка
- тумба 60 см
Також можна придбати набір 2,6 м – вартість уточнюйте.
Стільниця в комплект не входить, купити її потрібно окремо, палітра показана на сторінці. Стільниці можна замовити окремими частинами.
Ціна вказана за комплект 2,0 метра без стільниці.
Кольори стільниць:




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | МДФ |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2400 мм |
| Глибина нижнього рівня | 440 мм |
| Висота нижнього рівня | 850 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2400 мм |
| Глибина верхнього рівня | 270 мм |
| Висота верхнього рівня | 682 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація барної стійкої | Ні |
| Повне керування ящиком | Так |
| Охолодження напрямних доводів | Ні |
| Наявність декоративної підсвітки | Ні |
- Ціна: 17 279 ₴








