+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Шафа купе Кім 1780 дуб крафт білий/сан ремо Меблі Сервіс купити в Одесі, Україні
- В наявності
18 050 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа купе "Кім"
Дводверна шафа купе Кім всередині розділена на дві секції: секція з полицями на всю ширину та секція з антресолю, трубою для вішалок і двома виїзними ящиками для білизни. Шафа може бути укомплектована декоративною накладною периметром. Надається окремо.
Габарити шафи Кім: ширина — 178 см, глибина — 63 см, висота — 217 см. Вага 182 кг
Габарити шафи з накладкою ширина — 185 см, глибина — 63 см, висота — 221 см. Вага 198 кг.
Шафа Кім Украинской фабрики "Мебель-Сервис" — зроблена в сучасному стилі, видно завдяки прямих геометричних форм і мінімалізму в дизайні. Виповнюється з ламінованого ДСП-класу Е1 у поєднанні квітів Сан Ремо та Дуб Коричневий білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип фасаду шафи | купе (розсувний) |
| Форма фасаду | прямий |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Высота шкафа | 2170 мм |
| Глубина шкафа | 630 мм |
| Ширина шкафа | 1780 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиці для білизни | 5 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне керування ящиком | Да |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 18 050 ₴






