+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Пенал 1Д Орегон Сокме купити в Одесі, Україні
- В наявності
8 100 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал 700 1Д Орегон зі скляною вставкою на дверях. Корпус та фасад виконані з ДСП Фасад рамковий Скляна вставка на двері За дверцятами шість полиць, одна скляна Може комплектуватися підсвічуванням.
Пенал-вітрина 700 1Д Орегон виготовляється фабрикою Сокме у скандинавському стилі, у комбінації кольорів піно ауреліо та мадагаскар нельсон. Вся фурнітура системи оснащена функцією плавного закриття, компаній Hettich і GTV. Корпус виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 та 22мм. Як матеріал фасадів використовується рамковий МДФ+ЛДСП, товщиною 25мм. За рахунок широкого вибору елементів меблів Орегон, ви зможете повністю обставити вашу вітальню.
Габаритні розміри:
Висота: 2092 мм
Ширина: 696 мм
Глибина: 428 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2096 мм |
| Глибина вітрини | 428 мм |
| Ширина вітрини | 696 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | скло прозоре, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
- Ціна: 8 100 ₴



