+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Диван тахта Верона Київський Стандарт купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 14 червня 2026від 18 030 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який прямий розкладний диван диван тахта Верона Київський Стандарт>
Прямий диван Верона Київський Стандарт - зручні м'які меблі, здатні забезпечити комфортний відпочинок та зробити приміщення більш функціональним та стильним.
Для виготовлення дивана виробником застосовуються якісні та безпечні матеріали, що відповідають європейським стандартам та вимогам сучасної меблевої індустрії.
Характеристики:
- Тип: прямий диван
- Оббивка: тканини в асортименті
- Каркас: дерево
- Наповнення: пружинний блок
- Ніша для зберігання: є
- Механізм трансформації: класична тахта
- Спальне місце: 1400*1950 мм
- Габаритні розміри (Ш*Г*В): 1650*1020*970 мм
Ціна вказана за диван у 1 категорії тканини!



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 97 см |
| Висота сидіння | 53 см |
| Глибина | 102 см |
| Довжина | 165 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 6 шт. |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підлокітник | дерев'яний брус, меблевий щит |
| Підстава спального місця | меблеві пружини |
| Наповнювач | Пружинний блок |
- Ціна: від 18 030 ₴








