
Передпокій Луна дуб крафт мат лава Мірокмарк купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 18 травня 202615 740 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
До комплекту 2.0 м входить:
Шафа 1дв без дзеркал; Комод 1дв 1шх; Вішак; Пуф; Дзеркало 600×800;
Опис моделі:
Передпокій Luna це справжній скарб для господині, яка мріє про порядок в домі. Адже коли всі речі мають своє місце — у побуті гармонія. Незважаючи на те, що елементи комплекту не є габаритними, вони містять чимало простору для зберігання речей. Цікавим дизайнерським рішенням є пуф з відкритими полицями, де зручно зберігати взуття. А також вішак зі спеціальними тримачами, де можна залишати вже попрасовані речі. Функціональність і естетика комплекту відповідає всім трендам інтер'єрного оформлення 2021. Додаткового ефекту додає контрастна колірна гама комплекту Мат Лава та Дуб Крафт — вживу виглядає стильно і цікаво.
Корпус:
Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад:
Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм.
Фурнітура:
Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX). Алюмінієва профільна ручка; Пластмасова ніжка, покрита сатином в колір ручки; У шафах застосовується усилений мікроліфт (вішак виїзний).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 5 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1990 мм |
- Ціна: 15 740 ₴








