+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Шафа для одягу на 3 висувні шухляди з фасадами без ручок Влабі купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 07 червня 20268 636 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа для одягу на 3 висувні шухляди з фасадами без ручок Влабі купити в Одесі, Україні
Ширина 900 мм
Глибина 500 мм
Висота 2100 мм
Термін виконання стандартного замовлення ― до 20 робочих днів.
Продукція сертифікована, пройшла санітарно-гігієнічну експертизу та відповідає вимогам Гостів і стандартів.
Стандартні кольори ДСП ―білий, бук, венге темний, венге світлий, вишня, дуб молочний, вільха, горіх лісовий, дуб сонома, дуб сонома трюфель, горіх темний, яблуня, shimony темний, моноліт, дуб морас, дуб тахо, шервуд.
Нестандартні кольори ДСП - Анжелік, Аляска, бежевий збільшення ціни на 10%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Влаби |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Декор фасаду | Малюнок, Дзеркало графіт, Комбіновані фасади, Піскоструй, Бронзове дзеркало, Фотодрук (фото-вітраж), ЛДСП, Дзеркало, Плівка ORACAL |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Кількість розсувних дверей | 3 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Висувний вішак для одягу | 2 шт. |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2100 мм |
| Глибина шафи-купе | 450 мм |
| Довжина шафи-купе | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | скло матове, ДСП ламінована, Дзеркало, ДСП+Дзеркало, скло тоноване |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 8 636 ₴



