+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Пенал з ящиками Тоні 1Д2Ш Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: SM-584
5 741 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
style="text-align:center">Пенал з ящиками Тоні 1Д2Ш Світ Меблів купити в Одесі, Україні

Ширина 650 мм
Глибина 383 мм
Висота 1951 мм
Матеріал: ЛДСП

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан + белый |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 650 мм |
| Глибина шафи | 383 мм |
| Висота шафи | 1951 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 4 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 741 ₴

