+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Шкаф розпашний 2Д в дитячу Тоні Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: SM-585
7 968 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкаф розпашний 2Д в дитячу Тоні Світ Меблів
Ширина 1000 мм
Глибина 553 мм
Висота 2100 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 553 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 2 |
- Ціна: 7 968 ₴

