+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Кухня Родос №2-2 Віп-Майстер купити в Києві, Україні
- Під замовлення
Відправка з 01 червня 202616 700 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Характеристики набора на заглавном фото |
|
№2-1. Кухня "RODOS" * Стільниця та фальш панелі та інша додаткова фурнітура замовляється окремо. |
| Материалы |
| Корпус: ЛДСП 16 мм |
| Фасад: ЛДСП 18 мм |
| Ручка: пластиковая |
| Кромка фасадов: ПВХ 1 мм |
| Дополнительная информация |
| Плинтус 2000 мм и 600 мм входит в комплект |
|
Столешница, фальшь панели и другая дополнительная фурнитура заказывается отдельно Навесы к модулям В66, В76 в комплект не входят |
Обратите внимание: Пластиковыми заглушками на конфирматы комплектуются только модули В12, В13, В52, В53, В30, В40. Модуль Н1 комплектуется только 2-мя ножками.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIP-master |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного гарнітура | стандартний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |
| Висота нижнього рівня | 720 мм |
| Глибина верхнього рівня | 280 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Глибина нижнього рівня | 500 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2600 мм |
| Довжина нижнього рівня | 2600 мм |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип меблевої ручки | ручка-планка |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 16 700 ₴







