+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Тумба приліжкова м'яка в тканині Мілд Ума купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: 00-022064
Відправка з 20 червня 2026від 4 160 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна та сучасна тумба Мілд стане прекрасним доповненням до м'якого ліжка з нашого виробництва на ваш смак😍
🔹Тумба складається із двох висувних шухляд і стоїть на високих дерев'яних ніжках, що зручно ,якщо потрібно буде зробити сухе/вологе прибирання 😉
🔹Тумба немає кутів завдяки м'якій оббивці, колір якої ви можете обрати, виходячи з інтер'єру кімнати чи ваших особистих вподобань🤩
🔹Вартість тумби змінюється в залежності від категорії оббивного матеріалу🙂
🔹Тумба буде актуальна для спальні, вітальні, квартири-студії, готелю з інтер'єром в стилі модерн, який увібрав в себе всі особливості напрямку хай-тек.
Габаритні розміри:
- Ширина : 560 (мм)
- Глибина: 410 (мм) без врахування ручки
- Висота: 510 (мм)
- Матеріал - ДСП+ синтепон+тканина
- Напрямні - телескопічні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Розуму |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 51 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Ширина тумби | 56 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | тканина |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: від 4 160 ₴



