+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Стіл журнальний Лофт ДСП Гарант купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 30 червня 2026від 1 520 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширина 900 мм
Глибина 600 мм
Висота 450 мм
Термін виконання стандартного замовлення - до 30 робочих днів.
Продукція сертифікована, пройшла санітарно-гігієнічну експертизу та відповідає вимогам ГОСТів та стандартів.
Використовувані стандартні кольори
Дуб артизан
Індастріал
Німфея альба
Сірий графіт
Дуб крафт сірий
Зміна кольору або комбінації - нестандарт, доплата 10%
Не стандартні кольори:
| 1 | Німфея альба | |||
| 2 | Сірий графіт | |||
| 3 | Сіра глина | |||
| 4 | Сатин | |||
| 5 | Шиншила грей | |||
| 6 | Антрацит | |||
| 7 | Індастріал | |||
| 8 | Дуб крафт золотий | |||
| 9 | Дуб крафт білий | |||
| 10 | Дуб крафт сірий | |||
| 11 | Дуб крафт табако | |||
| 12 | Дуб артизан | |||
| 13 | Дуб приморський сатиновий | |||
| 14 | Дуб урбан ойстер | |||
| 15 | Артвуд світлий | |||
| 16 | Білий діамант | |||
| 17 | Дуб сонома | |||
| 18 | Дуб сонома трюфель | |||
| 19 | Венге магія | |||
| 20 | Дуб молочний | |||
Примітка:
- рахувати з доплатою +10% до стандартної ціни
- дані кольори можливо замовляти на вироби, для яких ця опція доступна
- якщо у виробах присутня комбінація із декількох кольорів, то при замовленні потрібно вказувати послідовність кольорів відповідно до каталогу (Колір 1/Колір2)
- Недоступно до виготовлення в нестандартних розмірах

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гарант |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Дуб артисан, Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 450 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: від 1 520 ₴



