+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Шафа купе G-Caiser Білий/Дуб Крафт Сірий 1 ДСП / 1 дзеркало / 3 частини 160х60х240 (42005024)
- Під замовлення
- Код: 42005024
Відправка з 25 квітня 202616 178 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Корпус і фасад вироби виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх деталей 2 мм, полки, а також ящики 0.5 мм.
- Розсувна система Hetich. Стальний профіль.
- Шафи спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію. Компоненти розсувної системи і фурнітура проходять перевірку на міцність і довговічність
- За бажанням замовника дану шафу можливо доукомплектувати механізмом плавного доведення дверей.
- Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Декор фасаду | Дзеркало |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 160 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб крафт сірий |
| Розділ | Шафи купе |
| Цвет изделия | Білий |
- Ціна: 16 178 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель упакована в плоские картонные упаковки. Упаковка состоит из: - 3-х слойного картона - ДВП по периметру, которое защищает бока упаковок - пустоты заполнены пенопластом При доставке Новой Почтой коробки отправляются в обрешетке.
