+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Кухня Роксандра 2,0 білий/Артвуд світлий з стільницею Гарант купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 01 липня 202611 500 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухня Роксандра 2,0 білий/Артвуд світлий з стільницею Гарант купити в Одесі, Україні
Кухня Роксандра– це надійність та функціональність.
Вже кілька років кухня Роксандразнаходиться серед лідерів продажу та радує своїх власників.
Корпус та фасади виготовлені з ЛДСП.
Корпус – 16 мм; фасад – 16 мм.
Направляючі на ящиках телескопічні.
Покращена упаковка, адаптована для інтернет-відправлень.
Край: ABC 0,5 / 1
Ціна вказана за кухонний гарнітур у базовій комплектації 2.0м, з урахуванням стільниці 28мм.
У базову вартість входять такі елементи:
- Нижні елементи:
80НМ
40 НЯ 1+2
80Н
- Верхні елементи:
80В скло
80В
40В
Колір корпусу/фасаду:
- білий/Аляска.
- Стільниця: Дюна біла Н28
Кухня поставляється у фабричній упаковці у розібраному вигляді
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гарант |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип меблевої ручки | ручка-скоба |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | МДФ |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2000 мм |
| Глибина нижнього рівня | 460 мм |
| Висота нижнього рівня | 850 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2000 мм |
| Глибина верхнього рівня | 300 мм |
| Висота верхнього рівня | 600 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація барної стійкої | Ні |
| Повне керування ящиком | Так |
| Охолодження напрямних доводів | Ні |
- Ціна: 11 500 ₴
