+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Ліжко м'яке Афіна з підйомним механізмом Кайрос купити в Одесі , Україні
- Під замовлення
- Код: Афіна (П)
Відправка з 29 травня 2026від 13 700 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна за ліжко вказана в 1 категорії тканини та у розмірі 160х200см з підйомним механізмом на металічній основі.
Ліжко «Афіна» опис:
1. Загальні габарити: 1630*2050 мм.
2. Висота узголів’я: 1140 мм.
3. Висота спального місця: 520 мм.
4. Товщина матрацу: 220 мм.
5. Висота ніжок: 120 мм.
6. Товщина узголів’я: 70 мм.
7. Глибина короба (під складання речей): 180 мм.
8. Ліжко оздоблене підйомним механізмом на металічній основі. Короб
має два відсіки.
9. Ліжко складається з 2-ох упаковок
10. Ліжка виготовляються в тканинах: Bagira 5, Bagira 8, Bagira 18, Bagira 20 (Exim) та Allur (Artex): Grafit, Dolfin, Latte, Dasti Rose, Taup.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КМ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 163 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 114 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, ДСП ламінована |
| Ніжки | метал |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
- Ціна: від 13 700 ₴







