+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Кровать двуспальная 1.6 с каркасом и шухлядами Raymond Раймонд Миромарк купить в Одессе, Украине
- Під замовлення
- Код: RN-38-MA
Відправка з 29 травня 202615 089 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко Raymond
1,6х2,0 з каркасом (з шухлядами)Колекція: Raymond Дуб Артізан Мат Антрацит
Артикул: RN-38-MA
Висота: 1120 мм
Ширина: 2040 мм
Глибина: 2125 мм
Опис моделі:
Спальня Raymond просто вражає своєю елегантністю та комфортом, миттєво притягує погляди. Вона поєднує кольорову гармонію Дуба Артізан та Мат Антрациту, створюючи чудову комбінацію сучасних трендових фактур. Поєднання цих двох кольорів в спальні Raymond створює інтригуючий контраст, який додає спальні вишуканості та стилю. Теплота та природність Дуба Артізану зустрічаються зі сучасністю та елегантністю Мат Антрациту, створюючи гармонійне поєднання.
Корпус:
Плита ламінована ДСП 16мм
Елементи декору:
Меблева тканина колекції SORO, ROSTO – в кольорі темносірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 212.5 см |
| Ширина ліжка | 204 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 112 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
- Ціна: 15 089 ₴

