+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Тумба прикроватная Teddy Теди 3Ш дуб артизан Миромарк купить в Одессе, Украине
- Під замовлення
- Код: TD-53-OA
Відправка з 21 червня 20263 565 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція: Teddy Дуб Артізан
Артикул: TD-53-OA
Висота: 561 мм
Ширина: 500 мм
Глибина: 380 мм
Направляючі - Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву
Опис моделі:
Презентуємо новинку від MiroMark — спальню Teddі у кольорі Дуб Артізан. Дуб Артізан це колір тепла і натурального відтінку дерева, який створить атмосферу затишку та гармонії у вашій спальні. Радимо разом з ліжком придбати приліжкову тумбу Teddi з трьома шухлядами, що доповнить функціональність та зручність вашої спальні. Ви зможете зберігати свої особисті речі та релаксувати в ліжку з усім необхідним під рукою.
Корпус:
Плита ламінована ДСП 16мм
Фурнітура:
Алюмінієва ручка чорного кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 56.1 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 3 565 ₴

