+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"
-3%
Вішак для одягу бетон темний Мія Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- В наявності
2 097 ₴
2 034,09 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширина 760 мм
Глибина 360 мм
Висота 1100 мм
Корпус ДСП: Бетон темний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 760 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Висота | 1100 мм |
- Ціна: 2 034,09 ₴
