+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"
-2%
Пенал розпашний Т-217 Морелі купити в Одесі, Україні
- В наявності
від 5 430 ₴
від 5 321,40 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Moreli
Країна виробництва Україна
Тип пенал
Стиль модерн
Призначення багатоцільовий
Матеріал корпуса ДСП
Колір: антрацит, білий, бетон, венге, дуб Сонома, капучино, коричневий
Матеріал фасаду ДСП
Кількість дверей (стулок) 2
Форма лінійна
Люстерко відсутнє
Термінал відсутній
Ширина 50 см
Висота 212 см
Глибина 50 см
Додатково без дзеркал, полиця 5 шт
Стан новий
Особливості кольору матовий
Шафа "Т-217" від виробника МОРЕЛІ - відмінний вибір для всієї родини, тому що він може вмістити в себе величезну кількість речей. Виріб досить компактно виглядає в приміщенні і, незважаючи на свої габарити, не займає багато місця. Унікальне дизайнерське рішення гармонійно поєднується з будь-якою гамою кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morelli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Дуб сонома, венге темний, Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2120 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
- Ціна: від 5 321,40 ₴







