+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Стіл комп'ютерний письмовий Т-228 Морелі купити в Одесі, Україні
- В наявності
від 5 270 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний письмовий Т-228 Морелі купити в Одесі, Україні
Цей комп'ютерний стіл із прихованими ручками є сучасним і компактним робочим простором. У шести містких ящиках столу T-228 достатньо місця для зберігання всіх ваших документів та канцелярського приладдя. На верхній горизонтальній поверхні столу відмінно помістяться комп'ютер та ноутбук, а також принтер. Напрямні: телескопічні.
Можлива комбінація з двох будь-яких кольорів.
Виробник Moreli
Країна виробництва Україна>
Вікова категорія без обмежень, для дорослих, для дітей, для підлітків
Стиль модерн
Форма стільниці прямокутна
Колір дуб сонома, білий, венге, графіт, сірий
Тумба стаціонарна
Кількість ящиків 6
Матеріал стільниці ламінована ДСП (ЛДСП)
Матеріал каркаса, ніжок ДСП, пластик
Ширина 158 см
Висота 76 см
Глибина 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morelli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1580 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге, Дуб сонома, Сірий |
- Ціна: від 5 270 ₴








