
Ліжко двоспальне з дерева Аксіома Мікс Меблі купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: А0055209
13 925 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко двоспальне з дерева Аксіома Мікс Меблі
Ліжко двоспальне з дерева Аксіома Мікс - це ідеальний варіант для вашої спальні. Виготовлене з якісної сосни, воно забезпечить надійність та довговічність, а елегантний дизайн в кольорі горіх та білий додасть вашій кімнаті стильності та сучасності.
Розміри спального місця 160х200 см забезпечать комфортний сон для вас і вашого партнера. Висота ліжка з урахуванням узголів'я становить 110 см, що робить його зручним для використання. Завдяки наявності ортопедичного підстави та підйомного механізму, ви зможете легко організувати простір у вашій спальні.
Переваги товару
Це ліжко не тільки красиве, але й функціональне. Основа з ламелів забезпечує оптимальну підтримку матраца, а також сприяє кращій циркуляції повітря. Зручне узголів'я дозволяє вам комфортно відпочивати з книгою чи телефоном в руках.
Ліжко Аксіома Мікс стане відмінним доповненням будь-якого інтер'єру завдяки своїй прямокутній формі та стильному дизайну. Ви можете бути впевнені, що це придбання прослужить вам багато років, адже ми надаємо гарантію на 12 місяців.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір (відтінок) меблів: Орех | Білий
- Довжина спального місця: 200 см
- Розмір спального місця: 160х200 см
- Основа: Ламелі
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 110 см
- Довжина ліжка: 208 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Форма ліжка: Прямокутна
- Ширина ліжка: 168 см
- Тип ліжка: Двоспальне
- Каркас ліжка: Сосна
- Узголів'я ліжка: Сосна
- Ніжки: Сосна
- Підголів'я: Так
- Ширина спального місця: 160 см
- Ізніжжя ліжка: Сосна
- Наявність підйомного механізму: Так
Не втрачайте можливість придбати це чудове ліжко! Оформіть замовлення або уточніть деталі у наших консультантів прямо зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | Сосна |
| Каркас ліжка | Сосна |
| Ніжки | Сосна |
| Узголів'я ліжка | Сосна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 168 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
- Ціна: 13 925 ₴






