
Ліжко дерев'яне Хвиля Мікс Меблі купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: А0053310
9 825 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко дерев'яне Хвиля Мікс Меблі
Ліжко дерев'яне Хвиля Мікс – це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та стиль у своєму домі. Завдяки своєму елегантному білому кольору, воно легко впишеться в будь-який інтер'єр спальні. Це двоспальне ліжко розміром 160х200 см забезпечить вам комфортний сон та спокійний відпочинок.
Конструкція ліжка виготовлена з натуральної сосни, що гарантує довговічність та надійність. Основа з ламелів забезпечує оптимальну підтримку матраца, а висота ліжка з узголів'ям у 80 см додає зручності. Це ліжко стане справжньою окрасою вашої спальні.
Переваги товару
Купуючи ліжко Хвиля Мікс, ви отримуєте не лише естетичне задоволення, але й практичність. Виготовлене з екологічно чистих матеріалів, воно безпечне для вашого здоров'я. Ортопедичне підставу забезпечує правильну підтримку під час сну, що сприяє покращенню якості відпочинку.
Ліжко має стильний дизайн та прямокутну форму, що робить його універсальним варіантом для будь-якої спальні. Висока надійність конструкції і простота в догляді – ще одні з численних переваг цього меблевого виробу.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір (відтінок) меблів: Білий
- Довжина спального місця: 200 см
- Розмір спального місця: 160х200 см
- Основа: Ламелі
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 80 см
- Довжина ліжка: 208 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Форма ліжка: Прямокутна
- Ширина ліжка: 128 см
- Тип ліжка: Двоспальне
- Каркас ліжка: Сосна
- Узголів'я ліжка: Сосна
- Ніжки: Сосна
- Підголів'я: Так
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Ізніжжя ліжка: Сосна
Не втрачайте можливість оновити свою спальню! Оформіть замовлення або уточніть деталі вже сьогодні!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | Сосна |
| Каркас ліжка | Сосна |
| Ніжки | Сосна |
| Узголів'я ліжка | Сосна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 128 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
- Ціна: 9 825 ₴
