
Ліжко двоярусне Бай-бай Мікс Меблі купити в Одесі, Україні
- В наявності
від 12 096 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко двоярусне Бай-бай Мікс Меблі
Ліжко двоярусне Бай-бай Мікс — це сучасне та функціональне рішення для будь-якої дитячої кімнати. Завдяки своїй конструкції з натурального дерева сосни, воно не лише естетично привабливе, але й надійне. Ліжко має ортопедичне підставу з ламелями, що забезпечує комфортний сон та підтримує здоров'я вашої дитини.
Завдяки висувному ящику, ви зможете зручно зберігати речі та іграшки, що допоможе підтримувати порядок у кімнаті. Довжина спального місця становить 200 см, а ширина — 80 см, що робить ліжко ідеальним для підлітків та дітей. Модель представлена в елегантних кольорах: темний горіх та ольха, що легко впишуться в будь-який інтер'єр.
Переваги товару
Однією з основних переваг ліжка Бай-бай Мікс є його двоярусна конструкція, яка дозволяє економити простір у кімнаті. Ви можете розмістити двох дітей на одному ліжку, не займаючи зайвого місця. Висока якість матеріалів гарантує тривалий термін служби, а також безпеку для вашої дитини.
Ліжко також має стильний дизайн, який легко доповнить будь-який інтер'єр. Завдяки натуральному дереву, воно виглядає естетично привабливо, а також створює затишну атмосферу у кімнаті. Ваша дитина неодмінно оцінить комфорт та стиль цього ліжка.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір (відтінок) меблів: Орех темний, Ольха
- Довжина спального місця: 200 см
- Розмір спального місця: 80х200 см
- Основа: Ламелі
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 170 см
- Довжина ліжка: 198 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Форма ліжка: Прямокутна
- Ширина ліжка: 88 см
- Тип ліжка: 2-х ярусна
- Каркас ліжка: Сосна
- Узголів'я ліжка: Сосна
- Ніжки: Сосна
- Ширина спального місця: 80 см
- Ізніжжя ліжка: Сосна
- Наявність висувного ящика: Так
Не втрачайте можливість зробити комфортним житло вашої дитини! Оформіть замовлення на ліжко двоярусне Бай-бай Мікс вже сьогодні або уточніть деталі, звернувшись до нас.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Вільха |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | 2-х ярусна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | Сосна |
| Каркас ліжка | Сосна |
| Ніжки | Сосна |
| Узголів'я ліжка | Сосна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 170 см |
| Довжина ліжка | 198 см |
| Ширина ліжка | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
- Ціна: від 12 096 ₴

