
Кухня пряма Тіна 3,0 сахара біла без ручок Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: SM-313
Відправка з 01 червня 202631 609 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Кухня пряма Тіна 3,0 сахара/біла без ручок
Кухня пряма Тіна - це ідеальне рішення для вашої кухні, що поєднує в собі сучасний дизайн і практичність. Виготовлена з ламінованої ДСП, вона не тільки стійка до механічних пошкоджень, але й легка в догляді, що робить її чудовим вибором для щоденного використання.
<p>Завдяки своїй модульній конструкції, кухонний гарнітур Тіна легко впишеться в будь-який інтер'єр, а його глибина та висота оптимально підібрані для зручності роботи на кухні. Ви зможете насолоджуватися комфортом і стилем, не жертвуючи функціональністю.Переваги товару
Однією з ключових переваг кухні Тіна є її продумане планування, яке дозволяє максимально використовувати простір. Зручні висувні скриньки, що працюють на роликових направляючих, забезпечують швидкий доступ до всіх необхідних речей.
Біла глянцева поверхня надає кухні елегантний вигляд, а відсутність ручок робить її більш сучасною та стильнішою. Ви зможете легко підтримувати чистоту та порядок завдяки простим лініям та гладким поверхням.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Форма фасаду: прямий
- Тип направляючих для висувних скриньок: Роликові
- Корпус: ламінована ДСП
- Повне висування скриньки: Ні
- Стільниця: МДФ
- Оснащення направляючих доводчиками: Ні
- Наявність декоративного підсвічування: Ні
- Фасад: ламінована ДСП
- Глибина верхнього рівня: 320 мм
- Глибина нижнього рівня: 460 мм
- Тип кухонного гарнітура: модульний
- Форма кухонного гарнітура: кутовий/прямий
- Висота верхнього рівня: 920 мм
- Висота нижнього рівня: 816 мм
- Тип меблевої ручки: ручка-скоба
- Довжина верхнього рівня: 3000 мм
- Довжина нижнього рівня: 3000 мм
- Комплектація барною стійкою: Ні
Не втрачайте можливість оновити свою кухню стильним та функціональним гарнітуром Тіна. Запросіть деталі або оформіть замовлення просто зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | кутовий, прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 920 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Глибина нижнього рівня | 460 мм |
| Довжина верхнього рівня | 3000 мм |
| Довжина нижнього рівня | 3000 мм |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | МДФ |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип меблевої ручки | ручка-скоба |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 31 609 ₴





