
Ліжко двоярусне Скандинавія Мікс Меблі купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: А0030543
20 800 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко двоярусне Скандинавія Мікс Меблі
Ліжко двоярусне Скандинавія Мікс Меблі – це ідеальне рішення для компактних приміщень, яке подарує комфорт і затишок вашим дітям. Завдяки стильному дизайну та кольору в темному горіху, це ліжко стане яскравим акцентом у будь-якій дитячій кімнаті. Виготовлене з натуральної сосни, воно забезпечить надійність та довговічність на багато років.
Це ліжко має ортопедичне підставу з ламелей, що підтримує правильну поставу під час сну. Висота ліжка разом з узголів'ям становить 180 см, а довжина – 208 см, що робить його придатним для дітей різного віку. Завдяки висувному ящику, ви зможете зручно зберігати іграшки або постільну білизну, що допоможе підтримувати порядок у кімнаті.
Переваги товару
Однією з головних переваг ліжка двоярусного Скандинавія є його функціональність. Воно не тільки економить простір, але й дозволяє зручно розмістити двох дітей в одній кімнаті. Додатково, наявність висувного ящика дозволяє ефективно використовувати простір під ліжком для зберігання речей.
Ще однією важливою характеристикою є використання екологічно чистих матеріалів. Ліжко виготовлене з натуральної сосни, що не викликає алергії і безпечне для здоров'я дітей. Прямокутна форма та сучасний дизайн дозволяють легко вписати його в будь-який інтер'єр.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір (відтінок) меблів: Орех темний
- Довжина спального місця: 200 см
- Розмір спального місця: 140*200 см
- Основа: Ламелі
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 180 см
- Довжина ліжка: 208 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Форма ліжка: прямокутна
- Ширина ліжка: 148 см
- Тип ліжка: 2-х ярусна
- Каркас ліжка: Сосна
- Узголів'я ліжка: Сосна
- Ніжки: Сосна
- Ширина спального місця: 140 см
- Ізніжжя ліжка: Сосна
- Наявність висувного ящика: Так
Не зволікайте, оформлюйте замовлення на ліжко двоярусне Скандинавія Мікс Меблі вже сьогодні або уточніть деталі у наших консультантів!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | 2-х ярусна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | Сосна |
| Каркас ліжка | Сосна |
| Ніжки | Сосна |
| Узголів'я ліжка | Сосна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 180 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 148 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
- Ціна: 20 800 ₴


