
Ліжко Грація Мікс Меблі купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: А0050551
від 22 000 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко Грація Мікс Меблі
Ліжко Грація Мікс – це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і стиль у спальні. Завдяки своєму елегантному дизайну та натуральним матеріалам, це ліжко стане яскравим акцентом у вашому інтер'єрі. Основа з ламелів забезпечує надійну підтримку матраца, а висота узголів'я в 110 см додає зручності під час відпочинку.
Це двоспальне ліжко з розмірами спального місця 160х200 см підходить для будь-якої пари, а використовувані матеріали, такі як ясень для каркасів і натуральне дерево для узголів'я, гарантують довговічність та естетичність. Обивка з штучної шкіри легко очищується і додає сучасного вигляду.
Переваги товару
Ліжко Грація Мікс має безліч переваг, які роблять його чудовим вибором для будь-якого дому. По-перше, висока якість використаних матеріалів забезпечує не тільки естетичний вигляд, але й надійність. По-друге, зручність у використанні завдяки ортопедичному підставі робить це ліжко ідеальним для здорового сну.
Крім того, стильний дизайн в кольорі темного горіха легко впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи ваш бездоганний смак. Ліжко не тільки прикрасить вашу спальню, а й подарує вам комфортний відпочинок, що є запорукою гарного самопочуття.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір (відтінок) меблів: Орех темный
- Довжина спального місця: 200 см
- Розмір спального місця: 160х200 см
- Основа: Ламелі
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 110 см
- Довжина ліжка: 215 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Форма ліжка: Прямокутна
- Ширина ліжка: 172 см
- Тип ліжка: Двоспальне
- Каркас ліжка: Ясень
- Узголів'я ліжка: Натуральне дерево
- Підголів'я: Так
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Ізніжжя ліжка: Натуральне дерево
- Обивочний матеріал: Искусственная кожа
Не втрачайте можливість придбати ліжко Грація Мікс! Оформте замовлення або уточніть деталі прямо зараз, щоб насолоджуватися комфортом вже завтра!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | Ясень |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 172 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: від 22 000 ₴




