
Ліжко двоспальне з натурального дерева Ланіта Мікс Меблі купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: А0047057
Відправка з 08 червня 2026від 18 150 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко двоспальне з натурального дерева Ланіта Мікс Меблі
Ліжко двоспальне Ланіта Мікс стане ідеальним доповненням вашої спальні. Воно виготовлене з натурального дерева, що забезпечує надійність та довговічність. Завдяки стильному дизайну та елегантним відтінкам, таким як темний горіх та слонова кістка, це ліжко впишеться в будь-який інтер'єр, надаючи йому затишку та тепла.
Висока якість матеріалів, з яких виготовлене ліжко, дозволяє не лише насолоджуватися комфортом, а й бути впевненим у його довговічності. Зручна основа з ламелів та ортопедичне підставу забезпечать правильну підтримку для вашого тіла під час сну, а також сприятимуть здоровому сну.
Переваги товару
Це ліжко має безліч переваг, серед яких натуральні матеріали, що не лише виглядають естетично, але й є екологічно чистими. Наявність ніші для білизни робить його ще більш функціональним, дозволяючи зберігати речі в порядку. Завдяки прямокутній формі та продуманим розмірам, воно забезпечує достатньо простору для комфортного сну.
Ліжко Ланіта Мікс також має стильне узголів'я з ольхи, яке додасть вашій спальні вишуканості. Ви зможете насолоджуватися приємними вечорами, читаючи книгу або переглядаючи телевізор, спираючись на зручне підголів'я. Висота ліжка з урахуванням узголів'я становить 85 см, що робить його зручним для щоденного використання.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір (відтінок) меблів: Орех темний, Слонова кістка, Орех, Каштан, Білий
- Фасади: натуральне дерево
- Довжина спального місця: 200 см
- Розмір спального місця: 160х200 см
- Основа: Ламелі
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 85 см
- Довжина ліжка: 216 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Форма ліжка: прямокутна
- Ширина ліжка: 176 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Каркас ліжка: Ольха
- Узголів'я ліжка: Ольха
- Ніжки: натуральне дерево
- Підголів'я: Так
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Ізніжжя ліжка: Ольха
- Корпус (каркас): натуральне дерево
- Наявність ніши для білизни: Так
Не пропустіть можливість придбати це чудове ліжко! Оформіть замовлення або уточніть деталі, щоб створити затишок у вашій спальні.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Слонова кістка (ivory), Горіх, Каштан, Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | Вільха |
| Каркас ліжка | Вільха |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | Вільха |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 176 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
- Ціна: від 18 150 ₴


