+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"
-2%
Ліжко двоспальне Ліма Дуб крафт золотий/Графіт сірий з ламелями Фенікс купить в Одессе, Украина
- В наявності
11 290 ₴
11 064,20 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт сірий
Спальне місце, см: 160х200 см
Ширина: 164 см
Глибина: 204 см
Висота: 95 см
В ціну враховано: м'яка накладка на узголів'я та металевий каркас з ламелями
Матрац: Замовляється окремо
Матеріал: ДСП ламінована 16 мм
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Є (ніша та 2 ящики)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Графіт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 164 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
| Виголів'я | Так |
- Ціна: 11 064,20 ₴


