+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Тумба приліжкова Неаполь Фенікс купити в Одесі, Україні
- В наявності
1 200 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ш: 450 мм Г: 420 мм В: 520 мм
Вага : 13 кг
-
Матеріал корпусу
ДСП
-
Матеріал фасаду
ДСП
-
Висувні шухляди
Є
-
Відкриті полиці
Є
-
Глухі дверцята
Нема
-
Скляні дверцята
Нема
Приліжкова тумба з відкритою полицею і шухлядою.
- Виконана з ламінованої ДСП, завтовшки 16 мм.
- Одна висувна шухляда.
- Знизу відкрита полиця.
- Верхня кришка тумби з бортами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб сонома, Дуб сонома + білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 1 200 ₴

