
Ліжко двоспальне 160 венге Араміс Меблі Сервіс купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: MS-241
Відправка з 29 травня 20264 332 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко двоспальне 160 венге Араміс Меблі Сервіс
Ліжко двоспальне 160 венге від компанії Араміс Меблі Сервіс — це ідеальне рішення для вашої спальні. Його стильний дизайн у кольорі венге надає інтер'єру елегантності та сучасності. Довжина спального місця становить 200 см, що забезпечує комфортний відпочинок для вас та вашого партнера.
Це ліжко виготовлене з високоякісних матеріалів, таких як ламінована ДСП, що гарантує його довговічність і надійність. Висота ліжка з урахуванням узголів'я становить 70 см, а ширина — 163.4 см, що робить його ідеальним для будь-якої спальної кімнати. Ліжко не комплектується матрацом або ортопедичним підставою, тому ви можете обрати найбільш зручний для вас варіант.
Переваги товару
Однією з головних переваг ліжка є його прямокутна форма, що дозволяє ефективно використовувати простір у кімнаті. Також, завдяки кольору венге та дубу Крафт Білий, ліжко легко поєднується з іншими меблями, створюючи гармонійний інтер'єр.
Гарантійний термін на ліжко складає 12 місяців, що свідчить про впевненість виробника у якості своєї продукції. Не пропустіть можливість придбати це стильне та практичне ліжко у Одесі, яке стане чудовим доповненням вашого дому.
Характеристики- Колір (відтінок) меблів: Венге темний, Дуб Крафт Білий
- Довжина спального місця: 200 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 70 см
- Довжина ліжка: 203 см
- Ширина ліжка: 163.4 см
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Ні
- Каркас ліжка: ламінована ДСП
- Узголів'я ліжка: ДСП ламінована
- Форма ліжка: прямокутна
Не втрачайте часу, оформіть замовлення на ліжко двоспальне 160 венге вже сьогодні або уточніть деталі у нашого менеджера!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Дуб Крафт Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 70 см |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 163.4 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 332 ₴


