
Ліжко двоспальне 160 з ламелями Лондон Меблі Сервіс купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: MS-249
8 904 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко двоспальне 160 з ламелями Лондон Меблі Сервіс
Шукаєте комфортне та стильне ліжко для вашої спальні? Ліжко двоспальне 160 з ламелями Лондон від Меблі Сервіс стане ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та естетику. Його сучасний дизайн у сірому кольорі легко впишеться в будь-який інтер'єр, надаючи вашій кімнаті особливого шарму.
Це ліжко має оптимальні розміри спального місця 160х200 см, що забезпечить вам комфортний відпочинок. Висота ліжка з урахуванням узголів'я складає 120 см, що дозволяє легко сісти та підвестися. Каркас ліжка виготовлений з ламінованої ДСП, що гарантує міцність і довговічність виробу.
Переваги товару
Ліжко двоспальне Лондон не лише красиве, а й функціональне. Воно оснащене ламелями, які забезпечують оптимальну підтримку матраца, що сприяє здоровому сну. Завдяки прямокутній формі та продуманій конструкції, ви отримаєте максимальний комфорт під час відпочинку.
Крім того, ви можете бути впевнені в якості цього виробу, адже він має гарантійний термін 12 місяців. Ліжко поставляється без матраца та ортопедичного підстави, що дозволяє вам підібрати ідеальний матрац відповідно до ваших уподобань.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір (відтінок) меблів: Сірий
- Довжина спального місця: 200 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 120 см
- Довжина ліжка: 204.2 см
- Ширина ліжка: 164.7 см
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Ні
- Каркас ліжка: ламінована ДСП
- Узголів'я ліжка: ДСП ламінована
- Форма ліжка: прямокутна
Не втрачайте можливість створити затишок у вашій спальні! Оформте замовлення на ліжко двоспальне Лондон вже сьогодні або уточніть деталі, звернувшись до нашого менеджера.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 120 см |
| Довжина ліжка | 204.2 см |
| Ширина ліжка | 164.7 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 8 904 ₴



