+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Полиця для взуття відкрита Лайт Light Art in Head купити в Одесі, Україна
- В наявності
2 150 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Материал корпуса ЛДСП
Глубина (мм) 320
Высота (мм) 1120
Ширина (мм) 500
Страна-производитель товара Украина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий, Дуб сонома |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 150 ₴



