
Ліжко 1.6 Каміла Свiт Меблiв купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: SM-320
Відправка з 20 травня 20265 686 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко 1.6 Каміла Світ Меблів
Ліжко 1.6 Каміла від Світ Меблів – це ідеальне рішення для вашої спальні. Виготовлене з якісних матеріалів, воно поєднує в собі стильний дизайн та практичність. Доступне в кольорах Дуб артизан і Графіт, це двоспальне ліжко стане яскравим акцентом у вашій кімнаті.
Зручні габарити ліжка 206 см в довжину та 169 см в ширину забезпечують комфортний сон. Спальне місце розміром 160х200 см дозволяє насолоджуватись відпочинком вдосталь. А завдяки ламінованій ДСП, з якої виготовлено каркас і узголів'я, ви можете бути впевнені в надійності та довговічності цього виробу.
Переваги товару
Ліжко Каміла оснащене ортопедичним підставою, що забезпечує правильну підтримку під час сну, допомагаючи зберегти здоров'я вашої спини. Стан новий та гарантійний термін у 12 місяців дозволяють вам бути впевненими у якості покупки.
Прямокутна форма ліжка надає йому сучасного вигляду, а можливість вибору кольору дозволяє підібрати варіант, що впишеться в будь-який інтер'єр. Комфорт та стиль – ось що ви отримуєте, обираючи ліжко Каміла.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір (відтінок) меблів: Дуб артизан|Графіт
- Довжина спального місця: 200 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 100 см
- Довжина ліжка: 206 см
- Ширина ліжка: 169 см
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Ширина спального місця: 160 см
- Розмір спального місця: 160х200 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Форма ліжка: прямокутна
- Каркас ліжка: ламінована ДСП
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Узголів'я ліжка: ДСП ламінована
- Підголів'я: Так
Не втрачайте можливість придбати це стильне та зручне ліжко! Оформте замовлення або уточніть деталі прямо зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан, Графіт |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 169 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 686 ₴

