+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Ліжко дитяче односпальне 90 Айго Бук білий/Пельтро Сокме купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 20268 316 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за ліжко з ламелями без матраца. Індивідуальну комплектацію прораховувати у менеджера.
Характеристики:
- вклад: немає;
- спальне місце: 90*200
Розміри (ш/в/г):
- ліжко: 964 мм * 756 мм * 2044 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | Ортопедичні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Розміри рекомендованих матраца | 90х200 |
| Тип ліжка | односпальна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Немає |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204.4 |
| Ширина ліжка | 96.4 |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 75.6 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | Ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
- Ціна: 8 316 ₴




