+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Шафа розпашна 2Д1Ш Айго Бук пісочний/білий/пельтро Сокме купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 20266 200 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота.:1921 мм
Ширина.: 831 мм
Глибина.:396 мм
Кількість дверей: 2
Кількість шухляд: 1
Колір: бук пісочний + білий + пельтро
Країна виробник: Україна
Матеріал корпуса: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 831 мм |
| Висота | 1921 мм |
| Виробник | Сокме |
| Глибина | 396 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Пельтро, Бук світлий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 831 мм |
| Глибина шафи | 396 мм |
| Висота шафи | 1921 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Основні атрибути | |
| Дверцята | 2 Штука. |
| Тип встановлення | Напольна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне керування ящиком | Так |
- Ціна: 6 200 ₴





