+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"
-3%
Вішак з тумбою для взуття Віва дуб крафт табако/крафт золотий Сокме купити в Одесі, Україна
- В наявності
3 013 ₴
2 922,61 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Висота, см — 206
Габарити зібраного виробу, мм — 600*370*2060
Глибина, см 37
Матеріал корпусу Ламінована ДСП
Країна-виробник Україна
Товщина ДСП — 16 мм
Колір фасаду — дуб крафт тютюно/крафт золотий
Ширина, см — 60
Матеріал фасаду Ламінований ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Ясен Шимо темний |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб табако |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 2060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | Ламінована ДСП |
| Тип вішалки | Підлогова |
- Ціна: 2 922,61 ₴


