+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"
-3%
Дзеркало з тумбою для взуття Віва дуб крафт табако/дуб крафт золотий Сокме купити в Одесі, Україна
- В наявності
5 914 ₴
5 736,58 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Высота, см- 206
Габариты собранного изделия, мм - 600*370*2060
Глубина, см 37
Материал корпуса Ламинированная ДСП
Страна-производитель Украина
Толщина ДСП - 16 мм
Цвет фасада - дуб крафт табако/дуб крафт золотий
Ширина, см - 60
Материал фасада Ламинированное ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб табако |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 2060 мм |
- Ціна: 5 736,58 ₴

