+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"
-2%
Шафа кутова Віва 70х70 дуб крафт табако/крафт золотий Сокме купити в Одесі, Україні
- В наявності
6 110 ₴
5 987,80 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота.:2060 мм
Ширина.: 700 мм
Глибина.:700 мм
Кількість дверей: 2
Колір: дуб крафт табако+крафт золотий
Країна виробник: Україна
Матеріал корпуса: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 2060 мм |
| Виробник | Сокме |
| Глибина | 700 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | кутовий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб табако |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Глибина шафи | 700 мм |
| Висота шафи | 2060 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Основні атрибути | |
| Дверцята | 2 Штука. |
| Тип встановлення | Напольна |
- Ціна: 5 987,80 ₴


