+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"

Ліжко двоспальне (з основою під матрац) Гербор Лайєр LOZ160 160x200 см Дуб сонома трюфель + Дуб санремо світлий (GRB-1336)
- Під замовлення
- Код: 00000057766
Відправка з 30 травня 20268 420 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко двоспальне (з основою під матрац) Гербор Лайєр LOZ160 160x200 см Дуб сонома трюфель/Дуб санремо світлий Ліжко-каркас Лайер LOZ160 - це двоспальний виріб в елегантних відтінках дуба сонома трюфель та дуба санремо світлого. Комбінація цих кольорів відображає сучасні та скандинавські стилі, а також тенденції до мінімалізму. Габарити ліжка становлять 169х210х104 см, що забезпечує комфортний та повноцінний відпочинок. Виробник ліжка - відома українська компанія Gerbor, яка гарантує якість та надійність своєї продукції. Матеріал корпусу та фасаду - ЛДСП, який відповідає всім стандартам якості та безпеки. Особливістю ліжка є наявність основи під матрац, що забезпечує ще більшу стабільність та комфорт під час сну. Розмір спального місця становить 160x200 см, що відповідає стандартним параметрам і дозволяє вмістити матрац цього ж розміру. Висота узголів'я ліжка становить 104 см, а висота узніжжя - 33 см. Такий розмах дозволяє створити атмосферу затишку та комфорту. Незважаючи на те, що в конструкції ліжка відсутня ніша для білизни, в модельному ряду колекції Лайер ви зможете знайти відповідні варіанти для зберігання білизни та інших необхідних речей. Характеристики: Висота: 104 см; Глибина: 210 см; Довжина: 169 см; Висота узніжжя: 33 см; Висота узголів'я: 104 см; Розмір спального місця: 160х200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ліжка |
| Висота підніжжя | 33 см |
| Висота узголів'я | 104 см |
| Висота надголів'я ліжка | 104 см |
| Висота споновання ліжка | 33 см |
| Довжина | 169 см |
| Довжина ліжка | 169 см |
| Довжина спального місця | 200 |
| Колекція | Лаєр |
| Комплектація основою на ламелях | Є |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Є |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський, Мінімалізм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Тип колекції | Лаєр |
| Колір | Дуб сонома трюфель/дуб санремо світлий |
| Ширина спального місця | 160 |
- Ціна: 8 420 ₴

