+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"
Новинка

Диван прямий для дому еврокнижка Улан купити в Одесі, Україні
- В наявності
9 300 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван оснащений механізмом трансформації – єврокнижка.
Усередині є ніша для білизни.
Ціна вказана за тканину за складською програмою.
Ширина: 2000 мм
Глибина: 820 мм
Висота: 700 мм
Довжина спального місця: 2000 мм
Ширина спального місця: 1350 мм
Не потребує складання
Механізм трансформації: єврокнижка
Наповнення: Ламель+ППУ
Ніша для білизни: Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Золоті руки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Сірий |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 70 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 135 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, ЛДСП, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі |
- Ціна: 9 300 ₴





