
Полиця під телевізор Еден термін виготовлення наразі 60 днів! Гарант купити в Україні
- Під замовлення
Відправка з 29 липня 20261 000 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Полиця під телевізор Еден Гарант
Меблева фабрика Garant представляє свіжу новинку — полицю «Еден», яка стане стильним акцентом будь-якого інтер'єру. Це виріб поєднує в собі мінімалістичний дизайн, трендові кольори та функціональність, надаючи багато місця для розміщення різноманітного декору.
Особливості полиці «Еден»:
- Сучасний і лаконічний дизайн, який підходить до різних стилів інтер'єру.
- Доступні кольори: дуб крафт сірий, дуб артизан, німфея альба та сіра мишка.
- Зручна конструкція з достатньою кількістю місця для зберігання речей або декорування.
Матеріал виготовлення корпусу меблів – ДСП.
Матеріал виготовлення фасаду меблів – ДСП.
Завдяки широкому вибору кольорів, полиця гармонійно впишеться як у сучасний інтер'єр, так і в класичні рішення.

Недоступно до виготовлення в інших кольорах та нестандартних розмірах
Зверніть увагу!
Зображення, представлені на сайті, представлені офіційними виробниками товарів; відтінки матеріалів можуть відрізнятися від реальних, що не є основою для повернення товару. Фабрики виробників залишають за собою право вносити зміни до комплектації, конструкції та кольору виробів, які не впливають на їхні основні функції та призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стійка |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий, Сірий, Дуб артезіан |
| Виробник | Гарант |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стійки | |
| Ширина стійки | 1000 мм |
| Глибина стійки | 296 мм |
| Висота стійки | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 000 ₴




