
Комплект меблів в спальню Екстаза Білий глянець Світ Меблів купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: SM-334
Відправка з 07 червня 202656 258 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Комплект меблів в спальню Екстаза Білий глянець
Комплект меблів "Екстаза" в білому глянці від Світ Меблів - це ідеальний вибір для сучасної спальні. Його стильний дизайн та високоякісні матеріали забезпечать комфорт та естетичне задоволення. Меблі виготовлені з МДФ ламінованого корпусу та ламінованої ДСП, що гарантує довговічність і простоту в догляді.
У комплект входить все необхідне для створення затишної атмосфери: двоспальне ліжко, комод, шафа для одягу, приліжкові тумби та дзеркало. Велика кількість предметів дозволяє організувати простір максимально зручно та функціонально, а сучасні телескопічні направляючі для висувних скриньок надають додаткову зручність у використанні.
Переваги товару
Один з основних плюсів комплекту "Екстаза" - це його стильний та сучасний вигляд, який впишеться у будь-який інтер'єр. Білий колір надає легкості та свіжості, а глянцева поверхня додає елегантності. Ортопедична основа ліжка забезпечує комфортний сон та підтримку для вашого тіла.
Крім того, модульна структура комплекту дозволяє вам адаптувати його під свої потреби, а також легко змінювати розташування меблів у кімнаті. Завдяки різноманітним елементам, ви можете створити унікальний простір, що відповідає вашому стилю життя.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Фасади: МДФ ламінований
- Тип направляючих для висувних скриньок: Телескопічні (шарикові)
- Корпус (каркас): Ламінована ДСП
- Колір (відтінок) меблів: Білий
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 102 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Ширина комода: 120 см
- Висота шафи: 222 см
- Глибина шафи: 60 см
- Ширина шафи: 201 см
- Висота комода: 83 см
- Глибина комода: 47,5 см
- Дзеркало: 1 шт.
- Тип комплекту: модульний
- Кількість предметів: 6
- Висота дзеркала: 81 см
- Ширина дзеркала: 100 см
- Комод: 1 шт.
- Ліжко: двоспальне
- Приліжкова тумба: 2 шт.
- Шафа для одягу (орний): 4-х дверна
- Матрац: Ні
- Ортопедична основа (ламелі): Так
- Довжина кровати: 218 см
- Ширина кровати: 169 см
- Висота тумби: 52 см
- Глибина тумби: 42,5 см
- Довжина спального місця: 200 см
- Ширина тумби: 60 см
Не втрачайте можливість зробити вашу спальню затишною та стильного вигляду! Оформіть замовлення або уточніть деталі прямо зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | модульний |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 81 см |
| Ширина дзеркала | 100 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 83 см |
| Глибина комода | 47.5 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 102 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 222 см |
| Глибина шафи | 60 см |
| Ширина шафи | 201 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота тумби | 52 мм |
| Глибина тумби | 42.5 мм |
| Довжина ліжка | 218 |
| Довжина спального місця | 200 |
| Ширина ліжка | 169 |
| Ширина спального місця | 160 |
| Ширина тумби | 60 мм |
- Ціна: 56 258 ₴








