+380 (96) 252-15-23
+380 (98) 654-45-69
+380 (93) 755-76-04
Інтернет магазин "Шафа-купе"
-3%
Передпокій Геркулес Олімпія комод і вішалка для передпокою купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
Відправка з 27 травня 20268 420 ₴
8 167,40 ₴
+380 (96) 252-15-23
Київстар
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передпокій Геркулес Олімпія комод і вішалка для передпокою купити в Одесі, Україні
Передпокій «Геркулес» від виробника «Олімпія» являє собою стильне і функціональне рішення для сучасного інтер'єру. Комплект складається з місткого комода з чотирма шухлядами і практичного вішака з дзеркалом.
Комод виконаний у лаконічному дизайні з фактурою під бетон, що підкреслює сучасний стиль меблів. Вішалка оснащена зручними гачками для одягу і полицею для головних уборів, а також невеликою нижньою полицею для взуття. Велике дзеркало робить простір світлішим і візуально розширює приміщення.
Цей передпокій відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи зручності та стилю. Ідеальний вибір для тих, хто цінує поєднання естетики і практичності.
Габарити комода:
- Глибина 380 мм
- Ширина 800 мм
- Висота 860 мм
Габарити вішалки:
- Глибина 320 мм
- Ширина 700 мм
- Висота 1900 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олімпія |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 8 167,40 ₴


