
Ліжко з натурального дерева Феліція Мікс Меблі купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: А0050553
Відправка з 30 травня 2026від 22 000 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко з натурального дерева Феліція Мікс Меблі
Ліжко Феліція — це втілення елегантності та комфорту, яке стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру. Виконане з натурального дерева, воно не тільки надійне, але й екологічно чисте, що робить його ідеальним вибором для здорового сну.
Завдяки своєму класичному дизайну та темному горіховому відтінку, ліжко легко впишеться в будь-який стиль, підкреслюючи витонченість вашої спальні. Простора двоспальна модель розміром 160х200 см забезпечить комфортний відпочинок для вас та вашої половинки.
Переваги товару
Ліжко Феліція має безліч переваг, які роблять його ідеальним вибором для вашого дому. Основа з ламелів забезпечує правильну підтримку матраца, що сприяє здоровому сну та знижує навантаження на хребет.
Крім того, натуральне дерево, з якого виготовлене ліжко, гарантовано служитиме вам довгий час. Ви можете бути впевнені в його міцності та надійності, а також у тому, що воно стійке до зносу.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір: Горіх (темний)
- Обивний матеріал: Велюр
- Фасади: Натуральне дерево
- Довжина спального місця: 200 см
- Розмір спального місця: 160х200 см
- Основа: Ламелі
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 120 см
- Довжина ліжка: 215 см
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Форма ліжка: Прямокутна
- Ширина ліжка: 169 см
- Тип ліжка: Двоспальне
- Каркас ліжка: Ясень
- Узголів'я ліжка: Натуральне дерево
- Підголів'я: Так
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Ізніжжя ліжка: Натуральне дерево
- Корпус (каркас): Натуральне дерево
Не втрачайте можливість зробити вашу спальню затишною та стильного! Оформіть замовлення на ліжко Феліція вже сьогодні або уточніть деталі у наших консультантів.
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | Ясень |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 120 см |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 169 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
- Ціна: від 22 000 ₴




