
Ліжко з натурального дерева Еко горіх темний Мікс Меблі купити в Одесі, Україні
- В наявності
- Код: А0046020
7 865 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко з натурального дерева Еко горіх темний
Ліжко з натурального дерева Еко горіх темний - це стильне та комфортне рішення для вашої спальні. Завдяки своєму елегантному дизайну та використанню якісних матеріалів, воно стане не лише функціональним елементом інтер'єру, а й прикрасою вашого дому.
Це двоспальне ліжко має спальний розмір 160х200 см, що гарантує комфортний сон для вас та вашого партнера. Каркас виготовлений з сосни, а фасади - з натурального дерева, що забезпечує довговічність та надійність. Ліжко також оснащене ортопедичним підставою, що позитивно вплине на ваше здоров'я та якість сну.
Переваги товару
Однією з основних переваг ліжка з натурального дерева Еко горіх темний є його екологічність та натуральність матеріалів. Ви можете бути впевнені, що ваше ліжко не містить шкідливих речовин, а лише натуральні компоненти, що сприяють здоровому сну.
Крім того, завдяки стильному дизайну та темному відтінку горіха, це ліжко легко впишеться в будь-який інтер'єр. Воно підходить як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів, додаючи вашій спальні затишку та елегантності.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Колір меблів: Горіх темний
- Фасади: натуральне дерево
- Довжина спального місця: 200 см
- Розмір спального місця: 160х200 см
- Основа: Ламелі
- Форма ліжка: прямокутна
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Комплектація матрацом: Ні
- Довжина ліжка: 208 см
- Ширина ліжка: 148 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 80 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Каркас ліжка: Сосна
- Узголів'я ліжка: Сосна
- Ніжки: Сосна
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Ширина спального місця: 160 см
- Ізніжжя ліжка: Сосна
- Корпус (каркас): натуральне дерево
Не зволікайте! Оформляйте замовлення на ліжко з натурального дерева Еко горіх темний прямо зараз або уточнюйте деталі у наших консультантів!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 148 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | Сосна |
| Узголів'я ліжка | Сосна |
| Ізніжжя ліжка | Сосна |
| Ніжки | Сосна |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
- Ціна: 7 865 ₴