
Шкаф-купе Белла двери глянец 1.5м Миромарк купить в Одессе, Украине 2000
- Під замовлення
- Код: BL-20-WB
Відправка з 04 травня 202618 292 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Колекція Белла Міро-Марк
Артикул колекції: BL-19-WB
Висота: 2115 мм
Ширина: 1500 мм
Глубина: 615 мм
Опис моделі:
Елегантні світлі тони завжди в тренді. Обирайте спальню Bella, якщо шукаєте комплект в світлих тонах та без яскравих акцентів. Вам точно сподобається співвідношення ціна/якість, адже наші покупці впевнено приписують її до найпопулярніших колекцій спалень. Лаконічні форми, прості лінії та білий колір корпусів і фасадів закохують з першого погляду любителів мінімалізму та стриманості.
Корпус:
Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад:
Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 18 мм.
Колір корпусу: білий, вишня бюзум
Колір фасадів: білий глянець, чорний глянець, ваніль глянець
Фурнітура:
Розсувний механізм шаф-купе hettich.
Внутрішнє наповнення шафи-купе:
Можлива доукомплектація опцією плавного закриття фасадів, карніз з підсвіткою, полиці довгі, полиці Т-подібні, тумбу з трьохскладовими шариковими підвищеної міцності телескопічними направляючими повного висуву.
Металеві фіксувальні, антивисувні полкотримачі;
З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 2000 мм |
| Глибина шафи-купе | 615 мм |
| Висота шафи-купе | 2115 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль, Білий, Чорний |
- Ціна: 18 292 ₴


