
Ліжко м'яке Біллі Меблі Сервіс 160х200 підйомне з каркасом купити в Одесі, Україні
- Під замовлення
- Код: MS-14
Відправка з 25 травня 202610 349 ₴
- +380 (98) 654-45-69Вайбер
- +380 (93) 755-76-04Лайф
Ліжко м'яке Біллі Меблі Сервіс 160х200 підйомне з каркасом
Ліжко м'яке Біллі — це ідеальне рішення для вашої спальні, яке поєднує в собі стиль, комфорт та практичність. Його сучасний дизайн з сірого кольору легко впишеться в будь-який інтер'єр, а підйомний механізм на газових ліфтах забезпечить зручний доступ до ніші для білизни, що допоможе зберігати порядок у вашій кімнаті.
Це двоспальне ліжко з розмірами спального місця 160х200 см не тільки дарує вам комфортний відпочинок, але й підтримує здоровий сон завдяки ортопедичному підставі. Висота узголів'я 102 см та якісні матеріали виготовлення з ламінованої ДСП роблять його надійним вибором для вашого дому.
Переваги товару
Однією з головних переваг ліжка Біллі є його функціональність. Наявність ніші для білизни дозволяє з легкістю зберігати постільну білизну та інші речі, що робить його дуже зручним у використанні. Крім того, м'яке узголів'я забезпечить комфорт під час читання або відпочинку.
Ліжко виготовлене з якісних матеріалів, що гарантує тривалий термін експлуатації. Завдяки стильному дизайну та універсальному кольору, воно легко підійде до будь-якого інтер'єру, доповнюючи його елегантністю та сучасністю.
Характеристики- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Фасади: Тканина
- Довжина спального місця: 200 см
- Колір: Сірий
- Ширина спального місця: 160 см
- Висота ліжка з урахуванням узголів'я: 102 см
- Довжина ліжка: 217 см
- Ширина ліжка: 172.5 см
- Розміри рекомендованого матраца: 160х200 см
- Тип ліжка: двоспальне
- Комплектація матрацом: Ні
- Комплектація ортопедичним підставою: Так
- Каркас ліжка: Ламінована ДСП
- Узголів'я ліжка: ДСП ламінована
- Форма ліжка: Прямокутна
- Наявність підйомного механізму: Так
- Ніша для білизни: 1
- Основа: Ламелі
- Наявність ніші для білизни: Так
- Категорія оббивної тканини: 1 категорія
- Обивочний матеріал: Ткань
- Підголів'я: Так
- Тип підйомного механізму: Газ-лифт
Не втрачайте можливість придбати це стильне та зручне ліжко! Оформіть замовлення або уточніть деталі прямо зараз!
ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ
Ми відправляємо товар по всій Україні згідно за чинними тарифами обраного Вами перевізника («Нова Пошта», «Делівері» тощо). Будь ласка, враховуйте, що вартість логістики встановлює перевізник і магазин не має впливу на ціноутворення цих послуг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Сірий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 102 см |
| Довжина ліжка | 217 см |
| Ширина ліжка | 172.5 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Тканина |
- Ціна: 10 349 ₴

